Yaz ne zaman geldi ne zaman ortasına geldik açıkçası pek kestiremedik. Ama şundan bahsetmek gerekiyor ki; gerçekten bu senenin yaz modası inanılmaz bir şekilde devam ediyor. Her ne kadar her sene sezon bu şekilde dalgalanmalar gösteriyor olsa bile, bu sezon da çok daha farklı şeyler konuşuldu, giyildi ve aynı zamanda giyilmeye devam ediliyor. Yazın henüz ortasındayken, her şey için de geç değilken ufak bir alış-veriş yapmaya ne dersiniz? Özellikle de tam olarak yazın hit parçalarından bahsedecekken ve aynı zamanda dolabınızda muhakkak bulunması gereken yaz parçalarından bahsedecekken bunlara değinmemiz yetecektir.


2016 Dolabınızda Neler Olmalı?
Beyaz Gömlek Elbiseler:Elbette tatile gittiğiniz zaman muhakkak giyebileceğiniz parçalardan oluşuyor, beyaz parçalar. Hem ne kadar sıcak olursa olsun, güneşi emmeyeceği için sıcak tutmayacak -en azından koyu renkler kadar- hem de bir o kadar şık duracak diyebiliriz. Sizlerde fiziğinize güveniyorsanız, sabah ve öğlen saatlerinde sandalet veya terliklerle, akşam saatlerinde ise topuklu ayakkabılar ile kombin yapabilirsiniz.


Asker Yeşili: Teniniz bronz ise başka bir renk aramayın derim. Yeşil renk herkesin bayıldığı bir renktir, bu bakımdan dolayı da herkes muhakkak dolabında bir adet yeşil renkli kıyafet bulundurmalıdır. Yazında gold renkler ile oldukça güzel bir uyum sağlamaktadır.


Bağcıklı Sandaletler: Her yaz muhakkak bir sandalet modası çıkıyor ortaya, bu senede bağcıklı sandaletler moda oldu. Herkesin dolabında muhakkak bir adet olması gerektiği düşünülen sandaletler, sizin hala dolabınızda yok mu?


Büyük Beden T-Shirtler: Aslına bakacak olursak, bu tarz t-shirtler her zaman içi bulunuyordu. Ama ne olduysa bu sene daha çok moda olarak dile getirilmeye başlandı. Özellikle de ünlüler bu konuda bir çağ açtı.


Çiçekli Pantolonlar: Bu detayda çoğu senelerde belki de gözümüze çarpmıştır ama bu kadar söz konusu olmamıştır, moda olacak kadar. Bu bakımdan dolayı da çiçekli pantolonlar bu senenin modası oldu, özellikle de tek renk üstler ile daha çarpıcı.


Maxi Etekler: Sezonun kesinlikle gözdesi bu etekler oldu. Neden diyecek olursanız, şüphesiz ki ben rahatlığından dolayı derdim. Öyle rahatlat ki üzerinizde var mı yok mu anlamıyorsunuz.