Son zamanlarda moda olan şeyleri giyme konusunda oldukça ileriye gitmeye başladık. Her ne kadar çoğu zaman moda konusunda çok fazla takipte bulunamıyor olsak bile, yine de bir yerde buluyoruz modayı ya da o bizi buluyor. Çoğu zaman için modayı takip etmek zor oluyor çünkü her sezon farklı bir şeyle çıkıyor ve bir sezonda moda olan bir kıyafet başka bir sezonda moda oluyor. Modadan bu kadar bahsetmişken, bu sezonun modasına da değinmeden olmaz. Bu sezonun modası nedir, oldukça fazla parça var değil mi? O halde en detaylısından ve en çok tercih edilenden bahsedeceğim: pileli etekler.


Pileli etek detayı bu sezon çok trend. Zaten etekler her sezon muhakkak trend oluyorlar, bu sene de ara boyları trend olarak karşımıza çıkıyor. Baktığımız zaman oldukça güzel kombin yapılarak da kullanılmış bir parça gibi karşımıza çıkıyor. Peki pileli etekler nasıl kombin yapılabilir, buna bakacağız?


Pileli Etek Kombin Yapımı


Pileli etek kullanırken dikkat etmeniz gereken bir detaydan bahsetmek istiyoruz öncelikle, en çok göze çarpacak olan detay elbette kilodur bu konuda. Kilomuza elbette her zaman dikkat etmeliyiz ama kıyafet alırken de ona göre almalıyız, pileli etekler oldukça kilolu gösteren parçalardır dikkat etmelisiniz. Eğer sizlerde zorlamadan şık ve aynı zamanda rahat olmak istiyorsanız muhakkak sezonun bir başka trendi olan sneakerlarla kombin yapabilirsiniz. Her ne kadar çoğu zaman bu kombini yapmayı tutturamasak bile, bazen tam yapabiliyoruz.
Eğer zorlamadan ama sadece şık olmak istiyorsanız ise çok kolay bir kombin sizi bekliyor. Sadece klasik biz bluz ve aynı zamanda bir babet veya topuklu ayakkabı ile birlikte geçe şıklığına ulaşabilirsiniz ve bu sayede gözler üzerinizde olur. Doğru ayakkabı her zaman şıklığa götüren bir detay olarak kaşımı çıkıyor. Sizlerde yine bu sezonun bantlı oldukça zarif ayakkabıları ile birlikte, romantik bir şıklı yaratabilirsiniz. Elbette üzerine giyeceğiniz romantik esintili bluzlar da sizin için önemli bir detay olacaktır. Makyajınızda o derece sade olursa ve elinize aldığınız çanta da aynı şekilde tatlı olursa, yaza hazırsınız.