Giyim konusunda oldukça çeşitli yollar kat edildi. Her ne kadar çoğu zaman yanlış giyime de maruz kalsak bir türlü modadan vazgeçemiyoruz ve her zamanda moda hakkında çeşitli yanılgılar yaşayabiliriz. Özellikle pantolon konusunda gerçekten çoğu zaman çeşitli yanılgılara düşebiliyoruz ve bu yanılgılar içinde kaybolduğumuz gerçeği de hiç bir zaman değişmiyor doğrusu. Son zamanların en çok trend olan parçası, kesinlikle yüksek bel pantolonlar, özellikle de nasıl giyeceğini bilmeyenlerin muhakkak okumaları gereken bir yazı olacak.

Yüksek Bel Pantolon Nasıl Giyilir?


Yüksek bel pantolonlar resmen kurtarıcı vazifesi görür, özellikle de kısa boyu bayanlar için çok avantajlı parçalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem bacak boyunu uzun gösterir otomatik olarak da boy uzar ve aynı şekilde düzgün bir fiziğe sahipseniz zarif gösterecektir. Bahsetmek gerekirse, düzgün fiziği olan kadınlara çok daha fazla yakışmaktadır, yüksek bel pantolonlar. Her ne kadar çoğu zaman yanlış kişi kurbanı olsalar bile, gerçekten kombin edildiği zaman müthiş görüntülere çıkacaktır ortaya.
Düzgün bir fiziğiniz mi zar, o halde yüksek bel pantolonlarla kesinlikle kombin edebileceğiniz parça, kısa üstler veya büstiyerler olacaktır. Özellikle de karın kasına sahip bir bayansanız, bu durum çok daha güzel bir hal alacaktır. Kışın giyilen yüksek bel pantolonları kombin yapmak her zaman için çok daha kolay olacaktır. Kışın da giyilen kısa kazaklar sayesinde oldukça şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz ve aynı zamanda da altına giyeceğiniz aynı renkte bot ile boyunuz çok daha uzun gözükecektir. Çoğu zaman yanlış kombin parçalar eşliğinde harap edebiliriz kendimizi ama yine de bu söylediklerimizi dikkate alarak giyinirseniz, çok daha zarif gözükeceksiniz.
Bir diğer önemli noktadan bahsetmek gerekecek ki; o da ayakkabı seçimi. Bu tarz yüksek beller giydiğiniz zaman ayakkabı gerçekten en önemli unsur oluyor. Her ne kadar bazen yanlış tercihler yapıyor olsak bile, boyunuz çok uzun değilse stilettoları tercih edebilirsiniz. Hem bu sayede boyunuz uzun olacaktır ama rengine dikkat etmelisiniz, giydiğiniz pantolon ile aynı olmalı ki, çok daha zarif ve güzel durabilsin.