Baharın geldiğini nereden mi anlıyoruz, elbette uçuşan elbiselerden ve aynı şekilde elbiselerde oluşan detaylardan. Gerçekten şu konuda tavsiye vermek istiyorum ki, yazın etek veya elbise giymeyi tercih edin. O kadar sıcak oluyor ki, pantolon giyilse bile tekrar çıkamıyor maalesef. Bu bakımdan dolayı muhakkak tiril tiril elbiseleri ve etekleri tercih edin. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan etek pantolonlar harika bir seçim değil mi? Muhakkak ki harika bir seçim ve bu yüzden dolayı da modayı takip etme konusunda oldukça ileri bir durumdayız. Sokaklarda baktığınız zaman zaten yaz sizi konuşturuyor. O halde sokaklardan bahsetmişken, neden sezonun sokak stilinden bahsetmiyoruz? Buyurun.
Çiçekli Desenler
Öncelikle bahsettiğimiz gibi sokaklarda yazın havası dete fırtına gibi vurmuş ve her taraf çiçek açış durumda. Açıkçası gayet hoş bir görüntüyü yansıtıyor bu durum. İstediğiniz takılar sayesinde kombin yaparak şahane bir görüntü elde edebilirsiniz.
Geometrik Desenler
Zaten sezonun iki iti bunlardı. Şimdi bu desenleri sokakta görmek bizleri oldukça sevindireceğe benziyor. Her ne kadar çoğu zaman karışık geliyor olsa bile, yine de şık ve zarif bir sokak stili ortaya koyuyor.
İspanyollar
İspanyol paçalar hem rahat hem de çok şıklar, bu bakımdan da herkesin muhakkak dolabından bir adet de olsa görebiliriz. Bu sezonun aynı zamanda da senenin vazgeçilmez parçası.
Sivri Burunlar
Bizleri her zaman itici gelen ve aynı zamanda herkes tarafından dolabının en köşesine atılan o sivri burunlar var ya işte onlar tekrar dolaplarda. Her ne kadar biraz daha modernize edilmiş hali bile olsa, şekil aynı şekil ve sokaklarda çok sık rastlayacağız. Ama benim çok hoşuma gitti, herkesin de gitmiş belli ki.
Püsküller
Püskül modası her sene muhakkak ki bir kıyafete uğruyor, o halde dans! Kimi zaman ceket, kimi zaman çanta ve kimi zaman ise eteklerde gördüğümüz püsküller artık her yerde. Herkesin bir parçasında görebilirsiniz bu püskülleri ve hiç çekinmeden kullanabilirsiniz. Kimi zaman sizi şahane göstermeye bilir ama çoğu zaman hoş bir görüntü verecektir.