Bildiğiniz üzere ülkemizdeki oyunların çoğu korsan olarak oynanmakta olup oynanmayada devam etmektedir bunların bazı sebepleri ise oyunun pahalı olması gibi yada oyuna da para verilir mi gibi vb. düşünceleri az çok hepimiz biliyoruz ve mutlakada yapmışızdır fakat korsan oyun oynayan oyuncular oyunların birçok yönünden Türkçe dil desteği olmaması veya oyunun herhangi bir tarafında hatalar,sorunlar olması gibi bir çok şeyden şikayetçiler en çokta oyun orjinal de olsa Türkçe dili olmamasından,Peki hiç neden yok düşündünüz mü ? aklınıza bir çok şey gelebilir eminim belki oyun firmaların %99 yabancı olduğundan biz türkleri sevmiyor olabilirler yada oyunlarında Türkçe dilini gereksiz buluyor olabilirler yada birçok şey söyleyebiliriz ve bunun en çok sebep olduğu dünya genelinde en çok korsan yapan ülkeler arasında olduğumuzdan olabilir mi ?

Peki Neden Orjinal Oyun ?
Çünkü sizin belki 2 günde bitirdiğiniz oyun için aylarca zaman harcanıp onlarca kişi çalışıp,tonlarca para harcanmakta olup siz bu oyun hakkını vermiş oluyorsunuz hemde eğer ki oyun çok sevdiğiniz bir oyun ise diğer serisinin çıkması için bir umut olur hemde oyunu çıkaran firma bir daha ki serinin devamı için daha umutla çalışıp daha güzel bir oyun çıkarmaya çalışır.

Onun için eğer ki bütçeniz var ise ve davam lı o oyunu her farklı serisinde daha fazla ve farklı zevk almak istiyorsan mutlaka Orjinal Oyun tercih ediniz.

Umarım Kısa ve Öz Bir Anlatım Olmuştur.